Tenedion Otel
Tenedion Otel
Tenedion Otel
Tenedion Otel
Tenedion Otel

$$$$$

Tenedion Otel Bozcaada, Türk mahallesinde, iskeleye 4 dakika yürüme mesafesinde, sıfırdan inşa edilmiş binasıyla yepyeni bir otel burası.

Tenedion Otel Özellikleri

Tenedion Otel Oda Özellikleri

Tenedion Otel Hakkında

Türk mahallesinde, iskeleye 4 dakika yürüme mesafesinde, sıfırdan inşa edilmiş binasıyla yepyeni bir otel burası. Adayı iyi bilenler otele girdiğinde genişliğine şaşıracaklar, hem hol hem de odalar oldukça geniş otelde. Bazı odalara rahatlıkla ek yatak konulabiliyor.
Tenedion’un işletmecisi Günay, adalı bir genç. Babası uzun yıllardır Çamlıbağ şaraplarının bağlarından sorumlu kişi. O da bağlarla, fabrikayla, şarapla içiçe büyümüş biri. Çamlıbağ’ın sahibi Haşim Bey, 13 yaşında vermiş dükkanın anahtarını ona. O zamandan beri ayrılmamış yanlarından. Liseyi adada bitirdikten sonra gıda mühendisliği okumak için İstanbul’a gitmiş, ama mezun olduktan bir sene sonra geri dönüp adaya hizmet etmek istemiş. Şimdi annesiyle birlikte hem oteli işletiyor hem de akşamları Çamlıbağ’ın şarap evinde tadım yaptırmaya devam ediyor.

Tenedion Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Tenedion Otel ziyaret etmelisiniz. Tenedion Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 11 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Tenedion Otel Yorumları

Editörün Yorumu


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 9 Oda

Otel Yetkilisi: Günay YURDAKUL

Otel Konumu: Merkeze 1 km


Alaybey Mah. Değirmenler Sok. Bozcaada

0 (537) 793 03 62

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (537) 793 03 62