Salih Bey Konağı
Salih Bey Konağı
Salih Bey Konağı
Salih Bey Konağı
Salih Bey Konağı

$$$$$

Salih Bey Konağı, Adanın en güzel mahallelerinden olan Rum Mahallesinde yer alıyor. Bozcaada'da kalmak için huzurlu ve sakin bir yer arayanlar için Salih Bey Konağı'nı tavsiye ederiz.

Salih Bey Konağı Özellikleri

Salih Bey Konağı Oda Özellikleri

Salih Bey Konağı Hakkında

Salih Bey Konağı, Adanın en güzel mahallelerinden olan Rum Mahallesinde yer alıyor. Bozcaada’nın köklü ailelerinden biri olan Ataol Ailesi, zamanında dedelerinin yaşadığı eski evlerini 2010 yılında tamamen restore ederek 3 odalı şirin ve otantik bir konaklama noktasına çevirmişler.

Bozcaada tatili için huzurlu ve sakin bir yer arayanlara Salih Bey Konağı’nı tavsiye ediyoruz.

Salih Bey Konağı Odaları

Eski bir rum evi olan Salih bey Konağı 3 kişilik iki oda ve 2 kişilik bir oda ile konuklarına hizmet sağlıyor. Sezon harici tüm yıl boyunca açık olan Salih Bey Konağı’nın ayrıca tüm odalarında şömine bulunuyor. Tüm odalar misafirlerin rahatlığı ve keyifli bir vakit geçirmesi için dekore edilmiş. Sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti ile yöresinden ürünler ve ev yapımı reçeller ile hizmetinin kalitesini yükselten Salih Bey Konağı hem gözünüze hem de ruhunuza hitap ediyor.

Salih Bey Konağı Rezervasyon

Muhteşem bir tatil deneyimi için mutlaka Salih Bey Konağı ziyaret etmelisiniz. Salih Bey Konağı Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 16 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Salih Bey Konağı Yorumları

Editörün Yorumu

Salih Bey Konağı, Adanın en güzel mahallelerinden olan Rum Mahallesinde yer alıyor. Bozcaada tatili için huzurlu ve sakin bir yer arayanlara Salih Bey Konağı'nı tavsiye ediyoruz.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 3 Oda

Otel Yetkilisi: Esra Atik

Otel Konumu: Merkez


Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:16 Bozcaada

0 (545) 861 49 10

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (545) 861 49 10