Posthane Otel Bozcaada
Posthane Otel Bozcaada
Posthane Otel Bozcaada
Posthane Otel Bozcaada
Posthane Otel Bozcaada
Posthane Otel Bozcaada

$$$$$

Posthane Otel, Bozcaada rum Mahallesinin en sonundaki yapılarından biri olmakla birlikte limana sadece 200 metre uzaklıktadır. Posthane Otel orjinalliği korunarak restore edilmiştir.

Posthane Otel Bozcaada Özellikleri

Posthane Otel Bozcaada Oda Özellikleri

Posthane Otel Hakkında

Posthane Otel, Bozcaada rum Mahallesinin en sonundaki yapılarından biri olmakla birlikte limana sadece 200 metre uzaklıktadır. Posthane Otel orjinalliği korunarak restore edilmiştir. 1800 yılların sonunda gümrük karakolu olarak inşa edilen yapı, Cumhuriyet döneminde postane olarak kullanılmıştır. Geniş ve açık avlusu, ahşap yüksek tavanları ve taş duvarları olan yapı insanı adeta geçmişe götürüyor.

Posthane Otel Odaları

Posthane Otel içerisinde 1i süt olmak üzere toplamda 7 oda bulunur. Sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti yine yapının açık avlusunda fırından taze çıkmış kek ve poğaçalar eşiliğinde, adanın meşhur ev reçelleri, yöresinden zeytin, zeytin yağı ve peyniri ile buluşuyor.

Posthane Otel Rezervasyon

Tarih ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Posthane Otel ziyaret etmelisiniz. Posthane Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 8 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Posthane Otel Bozcaada Yorumları

Editörün Yorumu

Evinizdeki konforu yaşayacağınız hizmet sunulmakta, Tarihi ve mimarisi ile insanı hayran bırakıyor :)


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 7 Oda

Otel Yetkilisi: İlkay Akbaş

Otel Konumu: Merkez


Cumhuriyet Mah. Çınarçarşı Cad. Kenar Sok. No:2 Bozcaada

0 (286) 697 05 76

0 (533) 505 51 35

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 05 76