Pelagos Otel
Pelagos Otel
Pelagos Otel
Pelagos Otel
Pelagos Otel

$$$$$

Pelagos Otel içerisindeki tüm odalar deniz,bahçe yada doğa manzaralıdır. Pelagos Otelde 43 oda-120 yatak kapasitesine sahiptir.Ayrıca snack ve beach bar bulunur

Pelagos Otel Özellikleri

Pelagos Otel Oda Özellikleri

Pelagos Otel Hakkında

Pelagos Otel içerisindeki tüm odalar deniz, bahçe yada doğa manzaralıdır. Pelagos Otel içerisinde 43 oda bulunmakla birlikte 120 yatak kapasitesine sahip otelde snack ve beach bar bulunur.

Pelagos Otel Odaları

Pelagos Otel bünyesinde 43 oda bulunmakla birlikte toplam 120 yatak kapasitesine sahiptir. Odaların hepsi deniz yada doğa manzaralı ve klima,minibar bulunmaktadır. Yetişkin ve çocuklar için özel havuzu bulunan Pelagos Otel 24 saat boyunca hizmet veren oda servisi, açık-kapalı restoranı, ağaçlar ile kaplı 300 metrelik sahili, snack ve beach barı ile birlikte hizmet vermektedir.

Pelagos Otel Rezervasyon

Pelagos Otel Rezervasyon Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Pelagos Otel ziyaret etmelisiniz. Pelagos Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 33 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Pelagos Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Konumu eşsiz, kendine özel koyu var, denizi muhteşem, dalgaların sesi, sessizlik, huzurlu bir tatil için ideal.


Otel Türü: Otel

Kapasite: 43 Oda

Otel Yetkilisi: Fatih Arslan

Otel Konumu: Merkeze 1 km


Alaybey Mahallesi, 17680 Bozcaada

0 (286) 697 88 86

0 (532) 595 04 04

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 88 86