Otel Kaikias Bozcaada
Otel Kaikias Bozcaada
Otel Kaikias Bozcaada
Otel Kaikias Bozcaada
Otel Kaikias Bozcaada

$$$$$

Denizin hemen kıyısında, Ada kalesinin hemen arkasında yer alan Otel Kaikias, yıllarca adada yaşan çiftin eseridir.Adını kuzeydoğu rüzgar tanrısından almıştır

Otel Kaikias Bozcaada Özellikleri

Otel Kaikias Bozcaada Oda Özellikleri

Otel Kaikias Hakkında

Denizin hemen kıyısında , Ada kalesinin hemen arkasında yer alan Otel Kaikias, adını kuzeydoğu rüzgar tanrısından almış. Uzun yıllar adada yaşan mimar çiftin eseri olan Otel Kaikias, sahiplerinin estetik anlayışlarını öne seriyor.

Otel Kaikias Odaları

Toplam 22 oda ve 48 yatak kapasitesi ile Bozcaada Kalesinin hemen arkasında konumlanan Otel Kaikias, bu 20 odanın 11 tanesini double, 5 tanesini junior suit ve 4 tanesini de VIP oda olarak isimlendirmiş. Otel Kaikias sabahları poğaçalar, kekler ve yöresinden ürünler ile açık büfe kahvaltı hizmeti sunuyor. Otelin hemen önünde yer alan beach-cafe bölümü ile de gününüzü değerlendirebilirsiniz.

Otel Kaikias Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Otel Kaikias ziyaret etmelisiniz. Otel Kaikias Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 4 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Otel Kaikias Bozcaada Yorumları

Editörün Yorumu

Kahvaltısı yöre kahvaltısı ve oldukça fazla çeşitli :) İşletmenin ada merkezinde olması da ayrıca bir artı


Otel Türü: Otel

Kapasite: 22 Oda

Otel Yetkilisi: Handan & İsmail Beydili

Otel Konumu: Merkeze 1 km


Cumhuriyet Mah. Kale Arkası Mevkii Bozcaada

0 (532) 363 26 97

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

Rezervasyon & Bilgi
0 (532) 363 26 97