Le Mansion Otel
Le Mansion Otel
Le Mansion Otel
Le Mansion Otel
Le Mansion Otel
Le Mansion Otel

$$$$$

Le Mansion Otel, Bozcaada Ayazma yolunun 1 kilometresinde bulunuyor. 2015 yılında hizmete giren Le Mansion Otel bağlarla çevrili bir bahçe içerisinde bulunuyor.

Le Mansion Otel Özellikleri

Le Mansion Otel Oda Özellikleri

Le Mansion Otel Hakkında

Le Mansion Otel, Bozcaada Ayazma yolunun birinci kilometresinde bulunuyor. 2015 yılında hizmete giren Le Mansion Otel bağlarla çevrili bir bahçe içerisinde bulunuyor. Sabahları açık büfe kahvaltı servisini yine bağlarla çevrili bahçesinde servis eden Le Mansion Otel, kahvaltılarında ekşi mayalı köy ekmeği, yöresinden Ezine Peyniri, yerel zeytin,zeytinyağları ve organik sebzeleri ile size muhteşem bir kahvaltı şöleni yaşatıyor.

Le Mansion Otel Odaları

Konforlu ve sade şekilde düzenlenen Le Mansion Otel odalarının tamamı çift kişilik, ama dileyen müşterileri için ek yatak takviyesi yapabiliyorlar. Balık tutmayı düşünen ve biraz kafa dinlemek isteyenler için otelde bulunan olta takımlarını da kullanabilirsiniz. Rast gele şimdiden 🙂

Le Mansion Otel Rezervasyon

Le Mansion Otel Rezervasyon Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Le Mansion Otel ziyaret etmelisiniz. Le Mansion Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 15 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Le Mansion Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Bozcaada merkezi dışında, otoparkı bulunan sessiz ve sakinlik arayanlar için şirin bir otel :)


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 12 Oda

Otel Yetkilisi: Serdar Engin

Otel Konumu: Merkeze 1 km


Alaybey Mah. Kumkuyu Mevkii, No: 49 Bozcaada

0 (286) 697 80 28

0 (506) 427 46 64

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 80 28