Latife Hanım Konağı
Latife Hanım Konağı
Latife Hanım Konağı
Latife Hanım Konağı
Latife Hanım Konağı
Latife Hanım Konağı

$$$$$

Latife Hanım Konağı, Bozcaada Rum Mahallesi içerisinde ve feribot iskelesine 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Adanın en eski evlerinden olan Latife Hanım Konağı, aslına uygun olarak restore edilmiş.

Latife Hanım Konağı Özellikleri

Latife Hanım Konağı Oda Özellikleri

Latife Hanım Konağı Hakkında

Latife Hanım Konağı, Bozcaada Rum Mahallesi içerisinde ve feribot iskelesine 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Adanın en eski evlerinden olan Latife Hanım Konağı, 2011 yılında aslına uygun olarak restore edilerek konaklama hizmeti vermeye başladı.

Latife Hanım Konağı Odaları

Latife Hanım Konağı 11 Oda ve 20 yatak kapasitesi ile Bozcaada’nın butik otellerinden biri. Konforlu ve şık döşenmiş odaları, ahşap tavan ve detaylar ile çok şık bir hal almış. Latife Hanım Konağı içerisindeki odalarda televizyon, minibar, saç kurutma makinesi ve kasa bulunuyor. Latife Hanım Konağı içerisinde ayrıca balayı suiti olarak hazırlanmış bir oda da bulunuyor. Latife Hanım Konağı misafirleri için sabah kahaltılarını açık büfe ve ada manzarası eşliğinde otelin terasında gerçekleştiriyor.

Latife Hanım Konağı Rezervasyon

Ada ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Latife Hanım Konağı ziyaret etmelisiniz. Latife Hanım Konağı Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 8 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Latife Hanım Konağı Yorumları

Editörün Yorumu

Muhteşem kahvaltısı, tarih kokan binası ve mükemmel lokasyonu ile Bozcaada tatiliniz için ideal ortam :)


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 11 Oda

Otel Yetkilisi: Murat AKTAN

Otel Konumu: Merkeze 1 km


Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No.21 Bozcaada

0 (286) 690 00 30

0 (553) 213 89 91

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 690 00 30