Kalyopi Butik Otel
Kalyopi Butik Otel
Kalyopi Butik Otel
Kalyopi Butik Otel
Kalyopi Butik Otel
Kalyopi Butik Otel
Kalyopi Butik Otel

$$$$$

Kalyopi Otel,adamızın Rum Mahallesinin bir asırlık bekçisi gibi,bir tarafı limana bir tarafı kiliseye dönük tarihin izlerine hala tanıklık eden yapılardan biri

Kalyopi Butik Otel Özellikleri

Kalyopi Butik Otel Oda Özellikleri

Kalyopi Otel Hakkında

Kalyopi Otel, adamızın Rum Mahallesinin bir asırlık bekçisi gibi, bir tarafı limana, bir tarafı kiliseye dönük, tarihin izlerine hala tanıklık eden yapılardan birinin restore edilmesi ile hizmet vermeye başladı.

Kalyopi Otel Odaları

Kalyopi Otel 1 balkonlu oda, 2 deluxe oda ve 5 tane standart odası ile toplamda 8 oda ile hizmet vermektedir. Otelin kendisine ait avlusu bulunmakta ve sabah kahvaltıları burada verilmektedir. Adaya özgü lezzetler, organik ürünler ve ev yapımı reçelleri ile benzersiz bir açık büfe kahvaltı şöleni sunan Kalyopi Otel 19 yıldır tatillerinizi mutluluğa çeviren adreslerden biri.

Kalyopi Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Kalyopi Otel ziyaret etmelisiniz. Kalyopi Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 6 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Kalyopi Butik Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Çok temiz, ferah ve konforlu odalara sahip merkezi bir hotel. Sabah kahvaltıları otelin muhteşem doğa ile iç içe avlusunda veriliyor.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 8 Oda

Otel Yetkilisi: Çağatay Akarsu

Otel Konumu: Merkez


Cumhuriyet Mah. Gürsel Sok. No: 34 Bozcaada

0 (541) 945 26 14

0 (554) 551 47 35

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (541) 945 26 14