Kalispera Otel Bozcaada
Kalispera Otel Bozcaada
Kalispera Otel Bozcaada
Kalispera Otel Bozcaada
Kalispera Otel Bozcaada
Kalispera Otel Bozcaada
Kalispera Otel Bozcaada

$$$$$

Bozcaada Kalispera Otel, Haziran 2017 yılında hizmete açılan ve Bozcaada Merkezine yaklaşık olarak 1 kilometre mesafede Ayazma koyu yolu üzerinde buunuyor.

Kalispera Otel Bozcaada Özellikleri

Kalispera Otel Bozcaada Oda Özellikleri

Bozcaada Kalispera Otel Hakkında

Bozcaada Kalispera Otel, Haziran 2017 yılında hizmete açılan ve Bozcaada Merkezine yaklaşık olarak 1 kilometre mesafede Ayazma yolu üzerindedir. Kalispera Otel Bozcaada 10 adet odası ve her odasında çift kişilik yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca geniş ve ferah biçimde dizayn edilen odaların iki tanesi bahçeye bakan veranda tarafında bulunuyor.

Kalispera Otel Odaları

Mimarisi ile kendine hayran bırakan Kalispera Otel oldukça geniş bir bahçesi ve adaya gelen misaflerini rahat ettirebilmek adına otoparkı ile hizmet vermektedir. Kalispera Otel’de kahvaltılar işletmenin bahçesinde açık büfe şeklinde verilmektedir.

Kalispera Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Kalispera Otel ziyaret etmelisiniz. Kalispera Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 14 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Kalispera Otel Bozcaada Yorumları

Editörün Yorumu

Temiz ve düzenli odaları ile keyif verici bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için.


Otel Türü: Otel

Kapasite: 19 Oda

Otel Yetkilisi: Ayhan Karaali

Otel Konumu: Merkeze 1 km


Alaybey Mah. Kumkuyu Mevkii Küme Evleri No:56 Bozcaada

0 (286) 697 88 33

0 (532) 325 59 32

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 88 33