Hotel Katina
Hotel Katina
Hotel Katina
Hotel Katina
Hotel Katina
Hotel Katina

$$$$$

Hotel Katina Bozcaada,Madam Katina'nın bir zamanlar yaşadığı,sokağını mor sakımların renkle süslediği eski bir rum evinin restore edilmesiyle hizmete girmiştir.

Hotel Katina Özellikleri

Hotel Katina Oda Özellikleri

Hotel Katina Hakkında

Hotel Katina, Madam Katina’nın bir zamanlar yaşadığı, sokağını mor sakımların süskediği eski bir rum evinin restore edilmesiyle hizmete girmiştir. Farklılıklar ile dekore edilen her odasıyla o ruhu yansıtmaya devam eden, sizi ayrı dünyalara sürükleyen bir butik otel 🙂

Hotel Katina Odaları

Toplam 8 oda ve 16 yatak kapasitesi ile hizmet veren Hotel Katina’nın yazın taş duvarlarının arasında serin ve kışın şöminenin başında sıcacık keyif yapabilirsiniz. Ayrıca kahvaltı sonrası ve akşam sefası için mor salkımlar ile süslenen ada sokaklarının arasındaki bahçesinde içeceklerini yudumlayabilirsiniz.

Hotel Katina Rezervasyon

Tarih ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Hotel Katina ziyaret etmelisiniz. Hotel Katina Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 3 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Hotel Katina Yorumları

Editörün Yorumu

Otel konum itibariyle her yere yakın, böyle olmasıyla Adayı içeriden yaşıyorsunuz :) Sessiz ve sakin olması da Ada tatili için inanılmaz bir artı ayrıca.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 8 Oda

Otel Yetkilisi: Eylen Günay

Otel Konumu: Merkez


Cumhuriyet Mah. 20 Eylül Cad. Kısa Sok. No:1 Bozcaada

0 (286) 697 02 42

0 (536) 997 95 33

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 02 42