Harmani Tatil Çiftliği
Harmani Tatil Çiftliği
Harmani Tatil Çiftliği
Harmani Tatil Çiftliği
Harmani Tatil Çiftliği

$$$$$

Harmani Tatil Çiftliği,Bozcaada merkezine 2km uzaklıktaki Göztepe mevkiinde yer alıyor. Uzun bir geçmişi olan Harmani restore edildikten sonra hizmete açılmış.

Harmani Tatil Çiftliği Özellikleri

Harmani Tatil Çiftliği Oda Özellikleri

Harmani Tatil Çiftliği Hakkında

Harmani Tatil Çiftliği, Bozcaada merkezine 2km uzaklıkta olan Göztepe mevkiinde yer alıyor. İki asırlık bir geçmişi olan Harmani Tatil Çiftliği restore edildikten sonra hizmete açılmış
Bozcaada’nın en güzel noktaları ve manzaralarından olan gün batımı Bozcaada ve Panoramik ada manzarı için ideal ortam olan Harmani Tatil Çiftliği 15 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Sabah kahvaltılarını kendi bahçelerinde yetiştirdikleri taze ve organik ürünler ile hazırlayan Harmani Tatil Çiftliği’nde güne muhteşem bir şekilde açık büfe kahvaltı ile başlayabilirsiniz.

Harmani Tatil Çiftliği Odaları

Kuzuluk, Samanlık, Çoban Odası, Nine Damı, Peynir Damı ve Oda Kule gibi isimleri olan Harmani Tatil Çiftliğinde odaların atmosferi ve dizaynına bayılacaksınız. Hayvan dostu olan Harmani Tatil Çiftliğinde Evcil Hayvan ile Konaklamaya izin verilmektedir.

Harmani Tatil Çiftliği Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Harmani Tatil Çiftliği ziyaret etmelisiniz. Harmani Tatil Çiftliği Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 41 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Harmani Tatil Çiftliği Yorumları

Editörün Yorumu

Bozcaada merkeze birkaç dakika mesafede, sakin bir tatil mekanı. Aile işletmesi olması nedeniyle sıcakkanlı Adadaki eviniz gibi :)


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 15 Oda

Otel Yetkilisi: Deniz Erkol


Cumhuriyet Mah. Çayır Küme Evleri, No:9 Bozcaada

0 (286) 690 00 35

0 (543) 614 01 70

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 690 00 35