Elaia Otel
Elaia Otel
Elaia Otel
Elaia Otel
Elaia Otel
Elaia Otel

$$$$$

İsmini yunanca Zeytin Ağacından alan Elaia Otel, Bozcaada'nın Rum mahallesi Merdivenli Sokakta 2018 yılında faaliyete giren yeni otellerden biri.

Elaia Otel Özellikleri

Elaia Otel Oda Özellikleri

Elaia Otel Hakkında

İsmini yunanca Zeytin Ağacından alan Elaia Otel, Bozcaada’nın Rum mahallesi Merdivenli Sokakta 2018 yılında faaliyete giren yeni otellerden biri.

Elaia Otel Odalar

Elaia Otel odaları hem geniş hemde bir otelden beklenebilecek tüm konfor bulunuyor. Toplam 6 oda ve 13 yatak kapasitesi ile hizmet veren Elaia Otel’de kahvaltı terasta serpme olarak sunuluyor. Ada tarlalarından toplanan domates, biber gibi organik ürünler ve ev yapımı reçeller ile zenginleştirilen kahvaltıya ayrıca adaya özgü olan bademli domates reçeli de eşlik ediyor.

Elaia Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Elaia Otel ziyaret etmelisiniz. Elaia Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 6 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Elaia Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Elaia Otel, ilgili ve güleryüzlü işletme anlayışı, sabahları lezzetli ve binbir çeşit ada kahvaltısı ile herşey muhteşem :)


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 6 Oda

Otel Yetkilisi: Yonca Tataroğlu

Otel Konumu: Merkez


Merdivenli Sok. No:13 Bozcaada

0 (286) 697 03 00

0 (555) 506 70 30

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 03 00