Ebruli Otel Bozcaada
Ebruli Otel Bozcaada
Ebruli Otel Bozcaada
Ebruli Otel Bozcaada
Ebruli Otel Bozcaada
Ebruli Otel Bozcaada

$$$$$

Ebruli Otel, 2009 yılından bu yana Adamızda sıcaklığı ve samimiyeti yansıtan bir aile işletmesidir. Bozcaada'nın tertemiz deniz havasını ve mavisini yaşamak isteyenler için ideal ortam

Ebruli Otel Bozcaada Özellikleri

Ebruli Otel Bozcaada Oda Özellikleri

Ebruli Otel Hakkında

Ebruli Otel, 2009 yılından bu yana Adamızda sıcaklığı ve samimiyeti yansıtan bir aile işletmesidir. Bozcaada’nın tertemiz deniz havasını ve mavisini yaşamak isteyenler için ideal ortam

Ebruli Otel Odaları

11 oda ve 15 yatak kapasitesi ile 2009 yılından bu yana kahvaltı dahil olarak hizmet veren Ebruli Otel Bozcaada, bahçesinde kendi yetiştirdiği sebze ve meyveler, el yapımı reçelleri, yöresinden zeytin, zeytin yağı ve peyniri ile tamamen doğal ve organik bir kahvaltı deneyimi yaşatıyor. Kahvaltımız 08:30 – 11:00 saatleri arasındadır.

Ebruli Otel odalarında LCD televizyon, klima, minibar, banyo, saç kurutma makinesi ve otel genelinde kablosuz wifi hizmeti veriyor.

Ebruli Otel Rezervasyon

Ada esintisi ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Ebruli Otel ziyaret etmelisiniz. Ebruli Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 12 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Ebruli Otel Bozcaada Yorumları

Editörün Yorumu

Aile işletmesi, çalışanlar güleryüzlü, ilgili ve misafirperver. Odalar tertemiz ve kahvaltıları tamamen bahçeden yetişen ürünler.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 11 Oda

Otel Yetkilisi: Ebru Öngel

Otel Konumu: Merkez


Alaybey Mah. Namazgah Cad. Hacı Hasan Sok. No:39 Bozcaada

0 (543) 336 35 86

0 (541) 616 74 29

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (543) 336 35 86