Destina Suit Otel
Destina Suit Otel
Destina Suit Otel
Destina Suit Otel
Destina Suit Otel
Destina Suit Otel

$$$$$

Destina Suit Otel, ada merkezine yaklaşık 1-3 km uzaklıkta Tekirbahçe mevkiinde yer alıyor. Konforlu ve geniş odaları, yüzme havuzu, geniş oyun bahçesi ile Bozcaada tatilinize renk katıyor.

Destina Suit Otel Özellikleri

Destina Suit Otel Oda Özellikleri

Destina Suit Otel Hakkında

Destina Suit Otel, ada merkezine yaklaşık 1-3 km uzaklıkta Tekirbahçe mevkiinde yer alıyor. Konforlu ve geniş odaları, yüzme havuzu, geniş oyun bahçesi ile Bozcaada tatilinize renk katıyor. Destina Suit Otel büyük ve bakımlı bahçesinde size unutamayacağınız bir tatil vaat ediyor.

Destina Suit Otel Odalar

Villa tipinde inşa edilen 5 ayrı bina içerisinde toplam 22 oda ve 50 yatak kapasitesi ile hizmet veren Destina Suit Otel sahip olduğu imkanlar ile özellikle çocuklu aileler tarafından gönül rahatlığıyla en çok tercih edilen otellerden biri. Ayrıca işletme içerisinde, müşterilerine hizmet veren bir de kafe bulunuyor.

Destina Suit Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Destina Suit Otel ziyaret etmelisiniz. Destina Suit Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 4 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Destina Suit Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Odalar büyük, kullanışlı ve temiz. Yeşillikler ve ada esintisi içinde kafa dinlemek için ideal bir ortam :)


Otel Türü: Otel

Kapasite: 22 Oda

Otel Yetkilisi: Ece Kalaycıoğlu

Otel Konumu: Merkeze 1-3 km


Alaybey Mah. Tuzburnu Yolu No: 2 Bozcaada

0 (530) 419 46 77

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (530) 419 46 77