Bozcaada Lefkofris Otel
Bozcaada Lefkofris Otel
Bozcaada Lefkofris Otel
Bozcaada Lefkofris Otel
Bozcaada Lefkofris Otel
Bozcaada Lefkofris Otel

$$$$$

Otelin adı adanın antik çağdaki isminden geliyor. Bozcaada Lefkofris Otel ada merkezine sadece 5 dakika kadar yakın.Bu sebeple gürültüden ve kalabalıktan uzak

Bozcaada Lefkofris Otel Özellikleri

Bozcaada Lefkofris Otel Oda Özellikleri

Bozcaada Lefkofris Otel Hakkında

Otelin adı adanın antik çağdaki isminden geliyor. Leukophrys kelimesinden gelen otelin adı Yunancada beyaz kaş anlamını taşıyor. Bozcaada Lefkofris Otel ada merkezine sadece 5 dakika kadar yakın. Lefkofris Otel bulunduğu tepeden tüm adayı net bir şekilde gören bir manzaraya sahip. Bahçesi geniş ve manzaraya karşı oturup sabah kahvaltınızı ferah ferah yapabiliyorsunuz.

Sabah kahvaltılarında yöresel lezzetlere yer veren otelimiz zengin peynir, zeytin çeşitlerinin yanı sıra ev poğaçası ve börekler ile sofralarımıza zenginlik katıyor.

Bozcaada Lefkofris Otel Odaları

Bozcaada Lefkofris Otel‘in standart ve suit olmak üzere toplamda 20 odası bulunuyor. Odaların iç yapısı ferah ve çok güzel dizayn edilmiştir. Standart odalarında çift ve tek kişilik yataklar bulunmakta, suit odalarda ise bir çift ve iki kişi tek olarak konaklayabiliyor.

Bozcaada Lefkofris Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Lefkofris Oteli ziyaret etmelisiniz. Lefkofris Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 15 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Bozcaada Lefkofris Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Merkezin biraz dışında olması nedeniyle park sorunundan kurtuluyorsunuz. Akşamları otelin bahçesinde gürültüden uzak yıldızları izleyerek geceyi tamamlıyorsunuz.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 20 Oda

Otel Yetkilisi: Erkan Yavuz

Otel Konumu: Merkeze 1 km


Alaybey Mahallesi, Ayazma Yolu 1.km Bozcaada

0 (286) 697 01 45

0 (532) 525 88 98

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 01 45