Bozca Oda
Bozca Oda
Bozca Oda
Bozca Oda
Bozca Oda
Bozca Oda

$$$$$

Bozca Oda, Rum Mahallesinde 2015 yılında hizmete giren işletmelerden biri. Ada mimarisi ve ada ruhuna uygun yapısıyla sade bir şıklığa sahip olan Bozca Odanın toplam 8 odası bulunuyor.

Bozca Oda Özellikleri

Bozca Oda Oda Özellikleri

Bozca Oda Hakkında

Bozca Oda, Rum Mahallesinde 2015 yılında hizmete giren işletmelerden biri. Ada mimarisi ve ada ruhuna uygun yapısıyla sade bir şıklığa sahip olan Bozca Odanın toplam 8 odası bulunuyor.Geleneksel danteller, ahşap boyamaları, ayna, porselen abajurlar ile odalarınızı zenginleştiren Bozca Oda genel itibariyle beyaz ve mor renklere sahip.

Bozca Oda Odaları

Otelin toplamda 8 oda ve 14 yatak kapasitesine sahip olması nedeniyle Bozcaada’daki şirin otellerden biri. Kendine ait otoparkı ve terasından muhteşem bir Bozcaada Manzarasıyla otele olan ilgiyi arttırıyor. Bazı odaları bu manzaradan faydalanabiliyor. Sabah kahvaltılarında peynirli, otlu ve kıymalı el yapımı börekleri ile ayrıca ev yapımı reçelleri de muhteşem.

Bozca Oda Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Bozca Oda ziyaret etmelisiniz. Bozca Oda Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 2 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Bozca Oda Yorumları

Editörün Yorumu

Bozcaada'daki şirin otellerden biri. Kendine ait otoparkı ve terasından muhteşem bir Bozcaada Manzarasıyla otele olan ilgiyi arttırıyor.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 8 Oda

Otel Yetkilisi: Bülent Timuçin

Otel Konumu: Merkez


Cumhuriyet Mah. Selamet Sok. No:9 Bozcaada

0 (534) 527 24 14

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (534) 527 24 14