Bi Salkım Bozcaada Otel
Bi Salkım Bozcaada Otel
Bi Salkım Bozcaada Otel
Bi Salkım Bozcaada Otel
Bi Salkım Bozcaada Otel

$$$$$

Odanın konumuna göre Dağ manzarası, Deniz ve Ada Manzarası olan Bi Salkım Bozcaada Otel güven veren sloganı ile Tenedos'ta konuklarını ağırlamaya başladı.

Bi Salkım Bozcaada Otel Özellikleri

Bi Salkım Bozcaada Otel Oda Özellikleri

Bi Salkım Bozcaada Otel Hakkında

Yeni bir ada işletmesi olan Bi Salkım Otel, güven veren sloganı (Bi Salkım mutluluk sunuyoruz, tane tane tatmaya davet ediyoruz) ile Tenedos’ta konuklarını ağırlamaya başladı.

Bi Salkım Bozcaada Otel Odaları

Odanın konumuna göre Dağ manzarası, Deniz ve Ada Manzarası olan Bi Salkım Bozcaada Otel’in odalarında ayrıca Eşya Dolabı, Fön Makinesi ve klima bulunuyor. Ayrıca tüm otel genelinde ücretsiz wifi hizmeti sunulmakta.

Bi Salkım Bozcaada Rezervasyon

Ada esintisi ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Bi Salkım Bozcaada Otel ziyaret etmelisiniz. Bi Salkım Bozcaada Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 27 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Bi Salkım Bozcaada Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Süper bir manzara, harika bir ilgi, şahane bir kahvaltı:) Bozcaada'nın güzellikleri ve renkleri ile iç içe samimi bir ortam.


Otel Türü: Butik Otel

Otel Yetkilisi: Evren Yüksel

Otel Konumu: Merkez


Alaybey Mah. Boruzan Sok. No:30 Bozcaada

0 (541) 723 99 95

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

Rezervasyon & Bilgi
0 (541) 723 99 95