Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada
Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada
Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada
Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada
Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada
Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada

$$$$$

Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada, Bozcaada Kalesi ve marinaya oldukça yakın. Ayrıca Bozcaada güzelliği olan pek çok noktaya yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada Özellikleri

Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada Oda Özellikleri

Bertiz Mignon KonukEvi Hakkında

Bertiz Mignon KonukEvi, Bozcaada Kalesi ve marinaya oldukça yakın. Ayrıca Bozcaada güzelliği olan pek çok noktaya yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Patili dostlarınız da Bertiz Mignon KonukEvi’nde düşünülüyor. Gelirken evcil dostlarınızı da getirebilirsiniz.

Bertiz Mignon KonukEvi Odaları

Bertiz Mignon’un odaları ada standartlarına göre hem daha geniş, hemde ek yatak talebiniz karşılanıyor. Odaların konforlu olmasının yanı sıra kilitli kasa, askılık ve bavul koymak için sehpalar bile düşünülmüş.

Bertiz Mignon KonukEvi’nin en alt katındaki odaları sıcakları sevmeyenler için adeta bir cennet 🙂 Klasik ve modern tasarımların birlikte sunulduğu toplam 6 odası bulunan Bertiz Mignon 12 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor.

Bertiz Mignon KonukEvi Rezervasyon

Ada yaşamı ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Bertiz Mignon KonukEvi’ni ziyaret etmelisiniz. Bertiz Mignon KonukEvi Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 15 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Bertiz Mignon KonukEvi Bozcaada Yorumları

Editörün Yorumu


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 6 Oda

Otel Yetkilisi: Metin Sonugelen

Otel Konumu: Merkez


Cumhuriyet Mah. Dikenli Sok. Bozcaada

0 (507) 646 01 89

0 (542) 286 92 00

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

Rezervasyon & Bilgi
0 (507) 646 01 89