Ayapetro Otel Bozcaada
Ayapetro Otel Bozcaada
Ayapetro Otel Bozcaada
Ayapetro Otel Bozcaada
Ayapetro Otel Bozcaada
Ayapetro Otel Bozcaada

$$$$$

Ayapetro Otel, adamızın merkezinde şirin bir sokakta adanın eski aileleri tarafından kurulmuştur.Taştan yapılmış binası ve geniş bahçesi ile dikkat çekmektedir.

Ayapetro Otel Bozcaada Özellikleri

Ayapetro Otel Bozcaada Oda Özellikleri

Ayapetro Otel Hakkında

Ayapetro Otel, adamızın merkezinde şirin bir sokakta adanın eski aileleri tarafından kurulmuş ve genç kuşak işletmecisi tarafından işletiliyor. Ayapetro Otel taştan yapılmış binası ve geniş bahçesi ile dikkat çekiyor. Taş dokusu, cumbalı yapısı ve mavi renkleri ile dikkat çeken Ayapetro Otel geniş bahçesi ve sabahları bahçesindeki kahvaltısı ile sizleri ada esintisine davet ediyor. Ayrıca geniş bahçesinde günnün her saati tatilin tadını çıkarabilmekte mümkün.

Ayapetro Otel Odaları

Toplam 20 oda ve 28 yatak kapasitesi ile hizmet veren Ayapetro Otel zevkle döşenmiş ve detaylar ile süslenmiş odaları ile sizleri ada yaşamına davet ediyor. Ayapetro Otel odaları genellikle çift kişi olmakla birlikte ek yatak ile de sayı arttırılabiliyor.

Ayapetro Otel Rezervasyon

Ada ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Ayapetro Otel ziyaret etmelisiniz. Ayapetro Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 5 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Ayapetro Otel Bozcaada Yorumları

Editörün Yorumu

Ada'nın en samimi ve sıcak ortamı, taş ev tarzı yeniden dekore edilmiş. Huzurlu bir tatil yaşamak isteyenler için :)


Otel Türü: Otel

Kapasite: 20 Oda

Otel Yetkilisi: Burak AKTAN

Otel Konumu: Merkeze 1 km


Alaybey Mah. Hacı Hasan Sok. No:16 Bozcaada

0 (532) 723 07 30

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

Rezervasyon & Bilgi
0 (532) 723 07 30