Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği

$$$$$

Aral Tatil Çiftliği, Bozcaada için gözlerden uzak doğa ile iç içe tatil geçirmek isteyenler için birebir.Aral Tatil Çiftliği,çiftlikte geçen bir tatil vadediyor

Aral Tatil Çiftliği Özellikleri

Aral Tatil Çiftliği Oda Özellikleri

Aral Tatil Çiftliği Hakkında

Aral Tatil Çiftliği, Bozcaada için gözlerden uzak doğa ile iç içe tatil geçirmek isteyenler için birebir.Aral Tatil Çiftliği,çiftlikte geçen bir tatil vadediyor.
Uzun yıllar çiftlik olarak hizmet veren Aral Tatil Çiftliği yenilenerek konaklama uygun hale getirilmesinin ardından Tatil Çiftliği olarak hizmet vermeye başladı.

Aral Tatil Çiftliği Odaları

Aral Tatil Çiftliği 23 Oda ve 70 kişilik kapasiteye sahip olmasıyla birlikte doğanın içerisinde, sessiz ve sakin bir tatil yaşamak isteyenler için ideal bir ortama sahip. Yöresel bir sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği sunan Aral Tatil Çiftliği Evcil Hayvan ile konaklama imkanıda sağlıyor.

Aral Tatil Çiftliği Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Aral Tatil Çiftliği ziyaret etmelisiniz. Aral Tatil Çiftliği Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 8 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Aral Tatil Çiftliği Yorumları

Editörün Yorumu

Konaklamak icin Bozcaada'daki en guzel mekanlardan birisi. Güler yüzlü personeli ile tam bir tatil çiftliği :)


Otel Türü: Otel

Kapasite: 23 Oda

Otel Yetkilisi: Ahmet Aral

Otel Konumu: Merkeze 1-3 km


Çayır Yolu 2. Kilometre Aşıklar Çeşmesi Karşısı No: 18 / Bozcaada

0 (286) 697 83 57

0 (533) 962 11 05

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 83 57