Aloha Otel Bozcaada
Aloha Otel Bozcaada
Aloha Otel Bozcaada
Aloha Otel Bozcaada
Aloha Otel Bozcaada

$$$$$

Aloha Otel 7 oda ve 14 yatak kapasitesi ile ada merkezine yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde, ücretsiz otoparkı bulunan şirin ada otellerinden biridir.

Aloha Otel Bozcaada Özellikleri

Aloha Otel Bozcaada Oda Özellikleri

Aloha Otel Hakkında

Aloha Otel 7 oda ve 14 yatak kapasitesi ile ada merkezine yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde, ücretsiz otoparkı bulunan şirin ada otellerinden biridir. Ev sıcaklığı içerisinde dekore edilen iç ve dış mekanlarında kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bozcaada Kalesi ve Bozcaada’nın mavi denizine bakan manzarası ile zengin kahvaltı seçeneklerini tatmadan güne başlamak istemeyeceksiniz.

Aloha Otel Odaları

7 Oda ve 14 yatak kapasitesi ve ev sıcaklığında dekore edilen odaları ile Bozcaadadaki eviniz olacak. Yılın 12 ayı faaliyette olan Aloha Otel’de kış aylarının soğuğunu yanan şömine başında ve Bozcaada Manzarasını izleyerek geçirebilirsiniz.

Aloha Otel Rezervasyon

Ada esintisi ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Aloha Otel ziyaret etmelisiniz. Aloha Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 1 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Aloha Otel Bozcaada Yorumları

Editörün Yorumu

Bozcaada Kalesi ve deniz manzarası ile harika bir otel. Ayrıca sabah kahvaltılarını bu manzara eşliğinde yapmakta ayrı bir güzel :)


Rezervasyon & Bilgi
0 (542) 593 82 80