Aksoy Butik Otel
Aksoy Butik Otel
Aksoy Butik Otel
Aksoy Butik Otel
Aksoy Butik Otel
Aksoy Butik Otel

$$$$$

Bozcaada'nın en köklü işletmelerinden biri olan Aksoy Butik Otel 1990 yılında hizmete açılmış ve 2017 yılında tamamen yenilenerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Aksoy Butik Otel Özellikleri

Aksoy Butik Otel Oda Özellikleri

Aksoy Butik Otel Hakkında

Bozcaada’nın en köklü işletmelerinden biri olan Aksoy Butik Otel 1990 yılında hizmete açılmış ve 2017 yılında tamamen yenilenerek ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Aksoy Butik Otel Odaları

Toplam 10 oda ve 24 yatak kapasitesi ile hizmet veren Aksoy Butik Otel’in odalarında duş, tuvalet, televizyon ve saç kurutma makinesi bulunuyor. Kahvaltıları açık büfe şeklinde ada lezzetleri ve el yapımı reçelleri ile sunan Aksoy Butik Otel size özel bir tatil deneyimi sunuyor.

Aksoy Butik Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Aksoy Butik Otel ziyaret etmelisiniz. Aksoy Butik Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 4 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Aksoy Butik Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Öncelikle güleryüz, samimiyet, odaların temizliği ve unutulmaz muhteşem serpme ada kahvaltısı :)


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 10 Oda

Otel Yetkilisi: Nazire AKSOY

Otel Konumu: Merkez


Cumhuriyet Mah. Hastane Üstü Menekşe sok. No:72 Bozcaada

0 (544) 666 57 47

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

Rezervasyon & Bilgi
0 (544) 666 57 47