Adamarin Otel
Adamarin Otel
Adamarin Otel
Adamarin Otel
Adamarin Otel
Adamarin Otel

$$$$$

Adamarin Otel, Bozcaada merkezi, liman içinde konumlanan işletme misafirlerine üst düzey konfor sağlamak adına 2019 yılında birçok alanını tekrar yenilemiştir.

Adamarin Otel Özellikleri

Adamarin Otel Oda Özellikleri

Adamarin Otel Hakkında

Adamarin Otel, Bozcaada merkezi, liman içinde misafirlerine üst düzey konfor sağlamak adına 2017 yılında büyük bir yenilenme gerçekleştirmiş, 2019 yılında tekrar birçok alanını ve yataklarını yenilemiştir. Konularında eğitimli ve deneyimli personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Adamarin Otel odaları deniz ve liman manzaralıdır.

Adamarin Otel Odaları

Toplam 12 Oda ve 25 yatak kapasitesi ile hizmet veren Adamarin Otel iki kişilik ve üç kişilik odaları ile deniz ve liman manzaralı geniş balkonlarıyla sizleri muhteşem bir ada keyfi yaşatmaya davet ediyor.

Adamarin Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Adamarin Otel ziyaret etmelisiniz. Adamarin Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 2 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Adamarin Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Adamarin Otel konum itibariyle ada ile iç içe. Limana yürüme mesafesinde. Restaurant ürünleri oldukça güzel.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 12 Oda

Otel Yetkilisi: Ozan Işın

Otel Konumu: Merkez


Alaybey Mah. Kurtuluş Cad. No: 17 Bozcaada

0 (286) 697 88 98

0 (530) 930 04 44

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 88 98