Ada Otel
Ada Otel
Ada Otel
Ada Otel
Ada Otel
Ada Otel

$$$$$

Bozcaada Merkez, Türk Mahallesinde yer alan Ada Otel iskeleden yürüme mesafesinde olması,sessiz,sakin bir konumda yer alması nedeniyle çok fazla tercih ediliyor

Ada Otel Özellikleri

Ada Otel Oda Özellikleri

Ada Otel Bozcaada Hakkında

Bozcaada Merkez, Türk Mahallesinde yer alan Ada Otel iskeleden yürüme mesafesinde olması, sessiz ve sakin bir konumda yer alması nedeniyle çok fazla tercih ediliyor.

Ada Otel Bozcaada Odaları

Ada Otel 10 oda ve 26 yatak kapasitesi ile harika bir teras manzarasına sahip, Bozcaada Kalesini gören, denizle ve maviyle iç içe bir işletme. İki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odaları bulunan Ada Otel kendi bahçesinde yetiştirdiği zeytin, zeytinyağı, domates, salatalık, biber ve ev yapımı reçeller ile size muhteşem bir kahvaltı deneyimi sunuyor. Ayrıca bu sabah kahvaltısını muhteşem maviler içinde yer alan, keyifle dekore edilmiş terasında yapıyorsunuz.

Ada Otel Rezervasyon

Mavi ve Bozcaada ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka Ada Otel ziyaret etmelisiniz. Ada Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 11 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Ada Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Akşam terasa oturduğunuzda huzura daldığınız, kahvaltı keyfini terasta maviler ve deniz kokusu ile yaşadığınız enfes bir ortam.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 10 Oda

Otel Yetkilisi: Okan Yavuz


Alaybey Mah. Boruzan Sokak No:9 Bozcaada

0 (286) 697 88 58

0 (542) 244 12 02

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 88 58