Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel

$$$$$

Bozcaada Olympos Otel Bozcaada'nın merkezinde 9 odalı ve 1+1 apart süit özelliği ile ek bir artı avantaj taşıyan ada otellerinden.Otelin geniş ve ferah odalarının olması size tatilde huzur veriyor.

Ada Olympos Otel Özellikleri

Ada Olympos Otel Oda Özellikleri

Ada Olympos Otel Hakkında

Bozcaada Olympos Otel Bozcaada’nın merkezinde 9 odalı ve 1+1 apart süit özelliği ile ek bir artı avantaj taşıyan ada otellerinden.Otelin geniş ve ferah odalarının olması size tatilde huzur veriyor.

Ada Olympos Otel Odaları

9 Oda kapasiteli Ada Olympos Otel’in odaları geniş ve ferah olması nedeniyle size mutluluk veriyor. Ayrıca odaya girdiğinizde sizi karşılayan tertemiz ada esintisi ve odanin ferahlığı tatilinizi güzel geçirmenizi ve ada hayatına kısa sürede alışmanızı sağlıyor.
Ada Olympos Otel’in kendine ait olan bahçesinde, Bozcaada’yı gezmeniz ve yaşamanızın ardından o tatlı yorgunluğu kahvenizi yudumlayarak atabilirsiniz.

Ada Olympos Otel Rezervasyon

Bozcaada esintisi ve mutluluğunda güzel bir tatil deneyimi için mutlaka Ada Olympos Otel ziyaret etmelisiniz. Ada Olympos Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 12 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

Ada Olympos Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Odaları temiz, özenli ve titiz hazırlanmış, Ayrıca otel sahipleri çok ilgili. Sabah kahvaltılarınız keyif alarak, organik köy kahvaltısında tadında geçiyor.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 9 Oda

Otel Yetkilisi: Barış Geniş

Otel Konumu: Merkez


Alaybey Mah. Boruzan Sok. No:38 Bozcaada

0 (541) 301 75 51

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (541) 301 75 51