9 Oda Butik Otel
9 Oda Butik Otel
9 Oda Butik Otel
9 Oda Butik Otel
9 Oda Butik Otel
9 Oda Butik Otel

$$$$$

9 Oda Butik Otel, Rum mahallesi içerisinde kilisenin hemen yanında sade, hoş ve ada dokusuna uygun şekilde dekore edilmiş, size unutulmaz bir tatil vaat ediyor.

9 Oda Butik Otel Özellikleri

9 Oda Butik Otel Oda Özellikleri

9 Oda Butik Otel Hakkında

9 Oda Butik Otel, Rum mahallesi içerisinde kilisenin hemen yanında bulunuyor. Sade, hoş ve adanın dokusuna uygun şekilde dekore edilen 9 Oda Butik Otel size unutulmaz bir tatil vaat ediyor. Bozcaada’nın muhteşem gün batımına, harika şaraplarına ve ada kültürüne hakim, huzur veren sokaklarını doyasıya yaşamak ve Bozcaada tatilinizin tadını çıkarmak için özel bir mekan 🙂

9 Oda Butik Otel Odaları

Toplam 9 oda ve 20 yatak kapasitesi ile hizmet veren 9 Oda Butik Otel, gün batımının romantizmini yaşamak, harika şaraplarını tatmak, huzur veren sokaklarında ada esintisini yaşamak için ideal bir otel 🙂 Sabahları terasındaki açık büfe kahvaltısında ev yapımı reçelleri, yine yöresinden Ezine peyniri, ve ada zeytinlerinden üretilen muhteşem zeytin yağı ile güne muhteşem başlamanıza olanak sağlıyor. Her yaş grubu çocuklu aileler için konaklama olanakları ve yatak düzenlemeleri de sunan 9 Oda Butik Otel sizler için tüm ayrıntıyı düşünmüş.

9 Oda Butik Otel Rezervasyon

Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi için mutlaka 9 Oda Butik Otel ziyaret etmelisiniz. 9 Oda Butik Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.Bu işletme ziyaretçilerimiz tarafından 5 defa görüntülendi.


İşletmelerin iletişim bilgileri, booking, expedia, hotels.com ve arama motorlarından elde edilen sonuçlara göre oluşturulmuştur.

9 Oda Butik Otel Yorumları

Editörün Yorumu

Güzel temiz ve kaliteli bir mekan. Çalışanlar ilgili servis güzel. Otel adanın merkezine çok yakın.


Otel Türü: Butik Otel

Kapasite: 9 Oda

Otel Yetkilisi: Murat Gülşen

Otel Konumu: Merkez


Cumhuriyet Mah. 20 Eylül Cad. No:43 Bozcaada

0 (286) 697 02 36

0 (532) 606 71 87

Sezon: 20 Haziran / 26 Eylül

İŞLETME İLE İLETİŞİM KUR
Rezervasyon & Bilgi
0 (286) 697 02 36