Bozcaada Günlük Kiralık Evler

Bozcaada'da tatil keyfini kendi evindeymiş gibi yaşamak isteyenler için Bozcaada'da günlük kiralık ev ve Bozcaada Kiralık Konut seçeneklerini inceleyin.

Bozcaada Günlük Kiralık Evler

Bozcaada’da tatil keyfini kendi evindeymiş gibi yaşamak isteyenler için Bozcaada günlük kiralık ev ve Bozcaada Kiralık Konut seçeneklerini inceleyin.

Bozcaada Kiralık Ev Fırsatları

Bozcaada‘da yazın sezonluk olan kiraya verilen ev seçenekleri oldukça az. Merkezdeki eski rum evleri yada bağ evleri, sezonda kaç kişi kalırsa kalsın günlük bir fiyat ile kiraya veriliyor. Bunun için Bozcaada‘da 10 günden fazla konaklamalarda indirim için işletmeyle irtibat kurabilirsiniz.

Sizler için Bozcaada‘da kiralayabileceğiniz uygun fiyatlı günlük kiralık evleri kısaca derlemeye çalıştık.

Punta Ada Evleri

punta ada evleri bozcaada kiralik ev 206x300 - Bozcaada Günlük Kiralık Evler

Punta Ada Evleri Bozcaada

Punta Ada Evi, Bozcaada Rum mahallesinde yer alan, Bozcaada tatili kendi evindeymiş gibi rahat ve keyif dolu geçirmek isteyenler için ideal günlük kiralık evlerden biri. Bozcaada mimarisini yansıtan taş binanın küçük avlu bahçesinde kahvaltı keyfi ise inanılmaz.

Punta Ada Evi Özellikleri – Punta Ada Evi Günlük Kiralık 

Bahçe katı 1+1, açık mutfak salonlu, yatak odası ve full donanımlı mutfağı, televizyon, klima, internet ve 4 kişinin konaklayabileceği yatak kapasitesi ile hizmet veren Punta Ada Evi 35 m2 büyüklüğünde yatak odası ve iki adet çift kişilik yata barındırıyor. Ayrıca yine bina da banyo, tuvalet, klima, televizyon ve internet bağlantısı bulunuyor.

Çatı katında yer alan dubleks dairede açık mutfak salonlu, donanımlı mutfağı, televizyon, klima, internet bağlantısı ve 5-6 kişilik yatak kapasitesi ile misafirlerini ağırlıyor. 2 katlı dairenin giriş katında açık mutfak salon, banyo, tuvalet, üst katındaki çatı katında yatak odası ve tuvalet , oturma grubu toplam kapasitesi 5-6 kişidir.

Punta Ada Evi İletişim

12 ay boyunca açık olan ve hizmet veren Punta Ada Evleri iletişim için işletme yetkilisi, Gökben Canıtez’e 0(532)4649796 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Punta Ada Evi Fiyatı

Punta Ada Evi’nde kalmak ve günlük kiralamak isteyenler için Punta Ada Evi Fiyatı‘nı işletmeye iletişim bilgilerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Bozcaada Cevizli Ev

cevizli ev bozcaada gunluk kiralik evler 300x201 - Bozcaada Günlük Kiralık Evler

Bozcaada Cevizli Ev, Günlük Kiralık Ev

Bozcaada Günlük Kiralık ev olarak hizmet veren Bozcaada Cevizli Ev, Baytur Evleri sitesinde bulunuyor. Genellikle adalıkların ikamet ettiği bu sitede Cevizli Ev, Bozcaadada rahat ve huzurlu, kendi evindeymiş gibi tatil yapmak isteyen ziyaretçilere günlük olarak kiralanabiliyor.

Bozcaada Cevizli Ev Özellikleri – Cevizli Ev Günlük Kiralık  

Bozcaada Cevizli Evde iki yatak odası bulunuyor ve bu iki oda toplamda 6 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla yapacağınız Bozcaada ziyaretlerinde rahat ve konforlu bir tatil için tercih edebilirsiniz. Banyosu, mutfağı ve balkonu bulunan evde televizyon ve sıcak su da mevcut. Evin bulunduğu sitenin önünden geçen minibüsler, plaja da ulaşım sağlıyor.

Bozcaada Cevizli Ev İletişim

12 ay boyunca açık olan ve hizmet veren Bozcaada Cevizli Ev iletişim için işletme yetkilisi, Nagihan İlgün’e 0(542)5702877 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bozcaada Cevizli Ev Fiyatı

Bozcaada Cevizli Evde kalmak ve günlük kiralamak isteyenler için Bozcaada Cevizli Ev Fiyatı’nı işletmeye iletişim bilgilerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Sulubahçe Apart

Sulubahçe Doktorlar Sitesi’nde yer alan Sulubahçe Apart, denize yürüyerek yaklaşık iki dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Sulubahçe Apart Özellikleri – Sulubahçe Apart Günlük Kiralık

2 ayrı yatak odası bulunan bu işletme temiz mutfağı ve banyosu, ön ve arka bahçesi ile huzur dolu bir tatil vadediyor. Bahçede otururken deniz manzarasının keyfini çıkarabilir, akşam ise ada şarapları eşliğinde gün batımını izleyerek tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Sulubahçe Apart İletişim

12 ay boyunca açık olan ve hizmet veren Sulubahçe Apart iletişim için işletme yetkilisi, Ayfer Avcı’ya 0(554)4404736 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sulubahçe Apart Fiyatı

Sulubahçe Apart‘ta kalmak ve günlük kiralamak isteyenler için Sulubahçe Apart Fiyatı’nı işletmeye iletişim bilgilerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Batı Konukevi

bozcaada bati konuk evi gunluk kiralik bozcaada 300x200 - Bozcaada Günlük Kiralık Evler

Bozcaada Batı Konuk Evi

Batı Konukevi, Bozcaada merkeze yaklaşık bir kilometre uzaklıkta bulunan Kumkuyu bölgesinde yer alıyor. Apartın ilk katında açık mutfaklı bir oturma bölümü, yatak odası ve banyo bulunuyor. Batı Konukevi içindeki ahşap merdivenlerden inince bahçeye açılan kata inmiş oluyorsunuz. Burada da tek kişilik yatak bulunan bir oda, yine açık mutfaklı bir oturma bölümü ve banyo yer alıyor. Evin toplam yatak kapasitesi 4.

Batı Konukevi Özellikleri – Batı Konukevi Günlük Kiralık

Batı Konukevi, bahçe katında bulunan mutfak ile müşterilerin hizmetine sunulmuş. Mutfakta kendi yemeğinizi yapabilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü eşya bulunuyor. Ayrıca bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi de mevcut olan Batı Konu Evi 12 ay boyunca hizmet veriyor.

Batı Konukevi İletişim

12 ay boyunca açık olan ve hizmet veren Batı Konukevi iletişim için işletme yetkilisi, Hülya Batı’ya 0(507)4912279 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Batı Konukevi Fiyatı

Batı Konukevine kalmak ve günlük kiralamak isteyenler için Batı Konukevi Günlük Fiyatı‘nı işletmeye iletişim bilgilerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Manzara Konukevi

manzara konuk evi bozcaada gunluk kiralik evler 300x200 - Bozcaada Günlük Kiralık Evler

Manzara Konuk Evi

Manzara Konuk Evi, Bozcaada’nın merkezinde tarihi kilisenin hemen arka sokağında yer alan tek katlı şirin bir Rum evi, tadilattan geçmesiyle ada ziyaretçilerine hizmet vermeye başlamış ve adı gibi muhteşem bir manzaraya sahip, tam yaşanacak Cennet bir nokta.

Manzara Konukevi Özellikleri – Manzara Konukevi Günlük Kiralık

2 oda ile hizmet veren Manzara Konuk Evi, 5 kişinin konaklayabileceği şekilde düzenlenmiş. Evin içerisinde misafirlerin kullanımı için tüm eşyalar bulunuyor. Evin geniş bir bahçesi de var.

Manzara Konukevi İletişim

12 ay boyunca açık olan ve hizmet veren Manzara Konukevi iletişim için işletme yetkilisi, Oğuzhan Eken’e 0(530)8213799 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Manzara Konukevi Fiyatı

Manzara Konukevine kalmak ve günlük kiralamak isteyenler için Manzara Konukevi Günlük Fiyatı’nı işletmeye iletişim bilgilerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Summary
Article Name
Bozcaada Günlük Kiralık Evler
Description
Bozcaada'da tatil keyfini kendi evindeymiş gibi yaşamak isteyenler için Bozcaada'da günlük kiralık ev ve Bozcaada Kiralık Konut seçeneklerini inceleyin.
Author
Publisher Name
Bozcaada Oteller

Bu içerik ziyaretçilerimiz tarafından 12 defa görüntülendi.